Aktualności

Koniec wsparcia dla starszych systemów Windows

Opublikowano 31 stycznia 2017 r.

Od 31 marca 2017 r. InsERT nie będzie już wspierał systemów operacyjnych Windows XP, Windows Vista, Windows 2003 Server i starszych. Oznacza to, że nie będziemy dostosowywać naszych programów do tych systemów.

Nie jest naszą intencją, aby ograniczać działanie poszczególnych funkcji. Ale należy spodziewać się, że z biegiem czasu praca z wykorzystaniem starych systemów operacyjnych Microsoftu będzie coraz trudniejsza, a w końcu niemożliwa.

Planowany brak wsparcia dotyczy wszystkich naszych produktów, w szczególności: InsERT nexo, InsERT GT, Navireo, mikroSubiekt, Sello, Subiekt SprintSkarbnik 4.

Abonament dla szkół

Opublikowano 22 listopada 2012 r.

Informujemy, że posiadacze licencji edukacyjnych do naszych programów otrzymują e-abonament bezpłatnie, natomiast tradycyjny Abonament na ulepszenia (na płycie) – z 80% rabatem. W sprawie abonamentów prosimy o kontakt pod adresem szkoly [at] insert.com.pl.

Zbiór zadań z rachunkowości

Opublikowano 9 maja 2012 r.

Książka Rachunkowość. Zbiór zadań Wydawnictwa Marina przeznaczona jest do nauczania rachunkowości w szkołach ponadgimnazjalnych o profilu ekonomicznym, na wyższych uczelniach oraz kursach kwalifikacyjnych. Zawiera zadania o różnym stopniu trudności, skierowane do osób o zróżnicowanym poziomie zaawansowania. Zadania dostosowano do wymagań Krajowych Ram Kwalifikacyjnych obowiązujących w krajach Unii Europejskiej.

Zbiór zadań jest praktycznym uzupełnieniem podręcznika Rachunkowość W. Turowskiej i A. Węgrzyna.

Rewizor GT. Ewidencja księgowa bez tajemnic

Opublikowano 27 grudnia 2011 r.

Rewizor GT. Ewidencja księgowa bez tajemnicOd dziś w sprzedaży książka Rewizor GT. Ewidencja księgowa bez tajemnic Wydawnictwa Helion.

Polecamy ją wszystkim, którzy chcą rozpocząć pracę z naszym systemem finansowo-księgowym.

Podręcznik krok po kroku omawia zagadnienia związane z obsługą programu.

InsERT jest patronem merytorycznym publikacji.

Rabaty na publikacje Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych

Opublikowano 6 września 2011 r.
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne

W podziękowaniu za trzy lata udanej współpracy przesłaliśmy do Państwa prezent w postaci karty Klubu InsERT. Umożliwia ona korzystanie ze specjalnych ofert przygotowanych wyłącznie dla członków Klubu.

Od nowego roku szkolnego dzięki karcie uzyskają Państwo 15% zniżki na podręczniki Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych – w ofercie Klubu InsERT dostępnych jest kilkadziesiąt tytułów z zakresu ekonomii, rachunkowości i handlu.

Więcej informacji na stronie klub.insert.com.pl.

Gratyfikant GT krok po kroku – szkolenie multimedialne

Opublikowano 3 listopada 2010 r.

Multimedialne szkolenie Gratyfikant GT krok po kroku w przystępny sposób i w wygodnej, nowoczesnej formie omawia obsługę systemu kadrowo-płacowego Gratyfikant GT - od instalacji, konfiguracji parametrów i przeniesienia danych po szczegółowe przedstawienie funkcji programu (m.in. wystawianie umów, prowadzenie ewidencji pracowników i ewidencji czasu pracy, naliczanie wynagrodzeń czy obsługa Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych). Szkolenie składa się z 10 szczegółowo opracowanych lekcji i zawiera kilkadziesiąt filmów, które pomagają poznać moduły programu i ułatwiają wykonywanie poszczególnych operacji.

Cena specjalna dla szkół: 61,50 zł

Cena standardowa: 306,27 zł

Zamówienia mogą Państwo składać pod adresem szkoly [at] insert.com.pl lub pod numerem tel. 71-78-76-110.

Multimedialny podręcznik na CD – Kadry i płace bez tajemnic

Opublikowano 6 października 2010 r.

Do sprzedaży trafił kolejny multimedialny podręcznik – Kadry i płace bez tajemnic. Przeznaczony jest on dla wszystkich, którzy chcą w wygodny sposób zapoznać się z tematyką kadrowo-płacową, szczególnie dla przyszłych kadrowych, osób zamierzających prowadzić własną działalność i zatrudniać pracowników oraz dla uczniów chcących utrwalić i poszerzyć wiedzę zdobytą na zajęciach.

W podręczniku kompleksowo omówiono zagadnienia związane z przyjęciem pracownika, przebiegiem zatrudnienia i rozwiązaniem stosunku pracy. Przedstawiono obowiązki pracodawcy wynikające z przepisów prawa pracy oraz ustaw dotyczących ubezpieczeń, podatków itd. Wszystkie informacje przekazane są w przystępny sposób i w nowoczesnej formie, z licznymi przykładami i filmami pomagającymi lepiej zrozumieć i przyswoić materiał.

Dla uczniów i nauczycieli specjalna cena: 61,50 zł.

Cena standardowa: 120,78 zł

Zamówienia mogą Państwo składać pod adresem szkoly [at] insert.com.pl lub pod numerem tel. 71-78-76-110.

Rewizor GT krok po kroku – szkolenie multimedialne

Opublikowano 20 września 2010 r.

Multimedialne szkolenie Rewizor GT krok po kroku szczegółowo omawia obsługę systemu finansowo-księgowego Rewizor GT – od instalacji i konfiguracji parametrów po najważniejsze funkcje programu, m.in. administrowanie planami kont, dekretacja i księgowanie, obsługa środków trwałych, zarządzanie rozrachunkami czy ewidencja i rozliczanie podatku VAT.

Wszystkie zagadnienia przedstawiono w przystępny sposób, w wygodnej, nowoczesnej formie. Szkolenie zawiera kilkadziesiąt filmów, które pozwalają lepiej poznać moduły programu i ułatwiają wykonywanie poszczególnych operacji.

Dla uczniów i nauczycieli specjalna cena: 61,50 zł.

Cena standardowa: 306,27 zł

Zamówienia mogą Państwo składać pod adresem szkoly [at] insert.com.pl lub pod numerem tel. 71-78-76-110.

Rachunkowość bez tajemnic – multimedialny podręcznik na CD

Opublikowano 18 sierpnia 2010 r.

W sprzedaży pojawił się multimedialny podręcznik Rachunkowość bez tajemnic, będący bogatym zbiorem informacji z zakresu księgowości. Prosty język i atrakcyjna, nowoczesna forma czynią z niego doskonałe repetytorium dla uczniów. Z powodzeniem może z niego korzystać każdy, kto chce zdobyć lub utrwalić wiedzę z rachunkowości, również studenci i początkujący księgowi.

W 13 multimedialnych lekcjach dostępnych na płycie CD omówiono zasady prowadzenia rachunkowości z uwzględnieniem regulacji krajowych i międzynarodowych. W lepszym zrozumieniu i przyswojeniu materiału pomagają filmy, a także liczne przykłady, tabele i wykresy. Zawarte w podręczniku ćwiczenia pozwalają natychmiast sprawdzić zdobytą wiedzę.

Cena wersji edukacyjnej: 61,50 zł

Cena standardowa: 121,77 zł

Zachęcamy Państwa do poinformowania uczniów o podręczniku oraz składania zamówień pod adresem szkoly [at] insert.com.pl lub pod numerem tel. 71-78-76-110.

Zmiany stawek VAT a nasze programy

Opublikowano 6 sierpnia 2010 r.

W związku z licznymi pytaniami klientów w sprawie ogłoszonych przez rząd zmian stawek VAT informujemy, że odpowiednie modyfikacje zostaną na czas wprowadzone do programów – w ramach abonamentu na ulepszenia.

Więcej informacji będziemy mogli podać, gdy będą znane szczegóły zmian podatkowych. Lista programów, których niniejszy komunikat dotyczy to:

Starsze wersje programów nie będą modyfikowane.